Konstrukcja i wykonanie

Zajmujemy się konstrukcją i wykonaniem urządzeń transportu wewnętrznego oraz automatyzacji przepływu procesów technologicznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Specjalizujemy się w wszelkiego rodzaju manipulatorach. W swojej pracy uwzględniamy standardy inżynierii mechanicznej takie jak rysunek techniczny, modele 3D, materiałoznawstwo, mechanikę konstrukcji i ciał stałych, zasady konstrukcji maszyn, technologię budowy maszyn oraz mechanikę precyzyjną.

Serwis

W ramach serwisu prowadzimy zarówno wsparcie gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Dokonujemy poprawek, których celem jest poprawa funkcjonalności, efektywności, wydajności oraz bezpieczeństwa systemu. Tego typu realizacje wyceniane są osobno.

Konsultacje i przygotowanie ofert

Świadczymy usługi konsultacyjne w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań, usprawnień, optymalizacji i ujednolicenia procesów produkcyjnych, technologicznych oraz operacyjnych. Na etapie przygotowania oferty diagnozujemy potrzeby klienta. Nasza oferta zawiera podstawowe warunki dotyczące rozwiązań technicznych, cenę, termin realizacji zamówienia i ważności oferty, warunki i terminy płatności oraz warunki i terminy gwarancji.

Konsultacje

Świadczymy usługi konsultacyjne w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań, usprawnień, optymalizacji i ujednolicenia procesów produkcyjnych (technologicznych oraz operacyjnych). Nasze konsultacje uwzględniają takie czynniki jak: cechy produktów, wymogi maszyn, warunki i środowisko panujące na hali produkcyjnej, budżet przeznaczony na inwestycję, czas potrzebny na jej realizację,